למי יוכל להתאים הקמה של דף נחיתה?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
כל מי שיש לו אפילו עסק קטן כבר יכול להיות מאוד שמתאים לו לפתוח אתר אינטרנט ממש לא יקר.
לדוגמה מי שעוסק בשירותי הקלדה, ולא תמיד יש לקוחות, יכול להקים דף נחיתה מושך, עם קמפיין בגוגל אדרוודס לשקלים בודדים לקליק, וכך יכול להגיע לאנשים שמחפשים הקלדות בעברית מכל מקום!
לדוגמה נוספת, מי שנותן שירותי מיתוג ולוגו, ויש לו תיק עבודות מקצועי, אבל אין לו דרך להגיע ללקוחות שלו, וכמובן שלהקים דף נחיתה לא מקצועי וחינמי זה לא תמיד מגרה את כל סוגי הלקוחות, גם במצב כזה ניתן להקים דף נחיתה עם קמפיין ממומן וכך לתת גישה ללקוחות אליך.
דוגמה נוספת, אם יש לך מוצר וירטואלי [כמו תוכנה] שאתה מנסה לשווק, ואף אחד לא יודע שאתה משווק את זה, אבל הרבה אנשים היו שמחים לדעת על זה ולקחת את זה ממך במלוא התשלום, זה דוגמה מצויינת להקים דף נחיתה עם קמפיין ממומן.
במידה ויש לך כמה שירותים/ סוגי מוצרים שאתה רוצה להציע, לפעמים יהיה מומלץ להקים כמה עמודי נחיתה, אמנם יש לציין כי זה לא המקרה הסטנדרטי, לפחות לא בהתחלה.
חשוב לציין בכל דף נחיתה את המעלות הייחודיות שיש לכם. תקחו בחשבון שיש הרבה דפי נחיתה כמו שלכם, והלקוח צריך להחליט מה לבחור מביניהם.
נקטתי את שני הדוגמאות הללו רק לדוגמה בלבד, אבל חשוב לבדוק מראש [גם בהקלדה וגרפיקה וכך בכל העבודות] אם אכן הקמפיין שאתה מציע אמור לדבר ללקוחות מגוגל, אם יש לך מה לדבר אליהם מבחינת איש מקצוע שמגיע אליהם ללא רקע מוקדם ורק עם תיק עבודות.
דף נחיתה טוב לא רק לקמפיין בגוגל אדוורדס, זה יכול להתאים בשביל לספק מידע מרשים ומוכן לכל מי שמבקש ללמוד עליך, להכיר את המידע עליך יותר. וכך להתרשם.
כדאי מאוד כשאתם פותחים דף נחיתה לשים לב שאתם בריווח ולא בהפסד, כי יכולים לקחת מכם על זה הרבה כסף, ולא תוכלו לכסות את העלות של הדף עם העבודות לפחות לא בשלב הראשוני.
אצלינו תוכלו לקבל הצעות מחיר דפי נחיתה במחיר משתלמים.

כמה שימושי היה הפוסט הזה?

לחץ על כוכב כדי לדרג אותו!

דירוג ממוצע / 5. ספירת הצבעה:

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

עוד פוסטים מעניינים

שיווק שותפים באתר שלנו

נשמח לתגמל בתשלום מכובד על תיווך בין הצד שלנו לבין שיתעניין בבניית אתר ויבצע איתנו עסקה שתסתיים בתשלום. תנאי התגמול עלולים להשתנות

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Supportscreen tag

סליחה, יש לך חלום לאתר?

אצלינו תוכל לקבל ייעוץ

להתאים את האתר לצרכים שלך!

ללא כל עלות!